דיג'יי לאירועים בהפרדה לברית מילה

בסימן טוב ובמזל טוב התינוק החדש נולד, ואתם, זוג מאושר, מחפשים את הדרך הטובה ביותר לחגוג ברית מילה של פעם בחיים? מעבר לכך, אתם רוצים שזה יהיה אירוע שכולם ישמחו בשמחתכם? מחפשים את האיש הנכון שיעשה לאורחים הכי שמח בעולם? כדאי שתדעו, התשובה היא פשוטה וקוראים לה תקליטן. לא סתם תקליטן, אלא כזה שמכיר, יודע, ואוהב מוסיקה דתית משובחת בכל רמ"ח איבריו.

כל ברית מילה, בין אם דתי בין אם חרדי או מסורתי, הוא אירוע שכדי לחגוג אותו צריך מישהו שחושב "מחוץ לקופסה". מומחה לכך הוא התקליטן.

התקליטן שלנו מבין וחי את הקהל. ולא מפסיק עד ששומע "די!"

 

די'גיי

הדיג’יי הוא מומחה למוסיקה, להגברה ויודע איך להביא את השמחה אל הרחבה יותר טוב מכולם.

כזוג, אתם עומדים בפני אירוע של פעם בחיים, ורוצים להביא אותה בשירים ובפזמונים הכי טובים והכי נשמעים. פשוט צריך לפנות לבנאדם הנכון, כזה שמפזז בנשמה ומתחבר לכל תו נגינה, וזהו הדיג’יי הדתי.

 

די'גיי דתי

האירוע המסורתי או הדתי שלכם הופך להיות מרכז העניינים כאשר מדובר בדיג'יי דתי ילד-טוב-ירושלים עם חוש למוסיקה באוזניים ושיודע לגרום לנו להזיז את הרגליים. בהשקעה לא גדולה, הוא מגיע בגיל בשמחה ועושה טוב על הלב.

 

האיש בעל אלף האפקטים

בין אם מדובר בצלילים מדליקים, רימיקס, קולות רקע, התאמה לטעם המוזיקלי האישי שלכם בכל אירוע, הדיג'יי שלנו מצויד במחשב ובציוד קול ותאורה מקצועי.

כמו שאתם יודעים, אין כמו סאונד היקפי ואיכותי להפוך את האירוע מסתם מסיבה לאירוע בלתי נשכח. עם דיג'יי דתי, גם אתם תוכלו לחוות את הסאונד המושלם עם הדיג'יי הכי מעודכן בעיר.

 

ברית חגיגית בהפרדה מלאה

כנהוג אצל המסורתיים ואצל החרדים, הברית אצל דיג'יי דתי נעשית בהפרדה מגדרית מלאה. החגיגה הגדולה מתנהלת בצורה מכבדת ושומרת מצוות, בדיוק כפי המקובל בטקסים כהלכה, ומתובל בביטים ומקצבים שתהיו בטוחים שירקידו אתכם כל הערב ועד הלילה במסיבה גדולה, קסומה ונוצצת במיוחד.

 

בר מצוות

ברגעים המרגשים של כל ברית מילה, לפני ה"מזלטוב" הגדול, ובקריאת הדרשה.  הדיג'יי הדתי נמצא שם ברקע ותואם ליצירת אווירה מחשמלת ואנרגטית בדגש על הביחד, הבצוותא ושמחת תורה. הדי'גיי מכין לכם הפקה מלאה שמשדרגת את החתונה ומבדילה אותה מהשאר. דיג'יי מקצוען מביא איתו מגוון רחב של השירים הכי יפים, מרשימת להיטים שאתם ורק אתם בוחרים. בנוסף, הדיג'יי מאפשר לכם להתרגש כל הלילה עם שלל הקדשות, והרבה שמחה שהולכת יד ביד ובתיאום מושלם עם הטקס.

 

תקליטן מהעשירייה הראשונה

אם אתם תוהים במי לבחור, רצוי שתקליטן שלכם יהיה מקצועי ולא סתם עוד מישהו שבא לנגן. תקליטן דתי לאירועים חייב להיות מנוסה, מכיר ויודע מה קצבי ומהי מוסיקה טובה. איש של עשייה שבא לשמוח בשמחתכם עם ביצוע מעולה שישאיר את הקהל לרצות עוד ועוד, כל הערב.

 

ברית מילה עם דיג’יי דתי

­ברית מילה הוא אירוע חד פעמי ולאחר שהרבי עושה את שלו, מיד מגיעה המסיבה הגדולה.

דיג’יי דתי בהפרדה יודע לעשות את המעבר מאירוע רשמי לחגיגה שמחה וצוהלת שאפשר להשתחרר בה ובאמת לחגוג את המצווה עם הרך הנולד.

אפשר לקיים ­ברית מילה עם רקדנים, במה, בקשות שירים מחברים והמון כיף.

לוי דיג'ייס - החלומות שלכם המשימה שלנו אירועים בהפרדה!!
סגירת תפריט
דילוג לתוכן