12345

הארועים החזקים בישראל

דיג'יי לאירועים בהפרדה לבר מצווה

17 שנות
ניסיון

שני תקליטנים
בכל אירוע

מנגנים את כל
סוגי המוזיקה

בחירת מוזיקה
בהתאמה אישית

מחפשים את הדרך הטובה ביותר לחגוג אירוע של פעם בחיים? מייחלים לאירוע שיעיף אתכם למעלה? מחפשים את ה-אדם שיעשה לכל המוזמנים הכי שמח בעולם? התשובה היא פשוטה וקוראים לה תקליטן דתי לבר מצווה. לא סתם תקליטן, אלא כזה שמכיר, יודע, ואוהב מוסיקה דתית מושבחת בכל רמ"ח איבריו.

כל בר מצווה, בין אם דתי בין אם חרדי או מסורתי, מצריך אותנו לחשוב מחוץ לקופסה.

התקליטן שלנו מבין וחי את הקהל. ולא מפסיק עד ששומע "די!"

די'גיי

אתם עומדים בפני אירוע של פעם בחיים, ורוצים להביא אותה בשירים ובפזמונים הכי טובים והכי נשמעים. פשוט צריך לפנות לבנאדם הנכון, כזה שמפזז בנשמה ומתחבר לכל תו נגינה.

תקליטן דתי לבר מצווה

האירוע המסורתי או הדתי שלכם הופך להיות מרכז העניינים כאשר מדובר בדיג'יי דתי ילד-טוב-ירושלים שיודע לגרום לנו להזיז את הרגליים. בהשקעה לא גדולה, הוא מגיע בשמחה ועושה טוב על הלב.

האיש בעל אלף האפקטים

בין אם מדובר בצלילים מדליקים, רימיקס, קולות רקע, התאמה אישית לכל אירוע, הדיג'יי שלנו מצויד במחשב ובציוד מקצועי.

כמו שאתם יודעים, אין כמו סאונד היקפי ואיכותי להפוך את האירוע מסתם מסיבה לאירוע בלתי נשכח. עם דיג'יי דתי, גם אתם תוכלו לחוות את הסאונד המושלם עם הדיג'יי הכי מעודכן בעיר.

אירועים בהפרדה

כנהוג אצל המסורתיים ואצל החרדים, כל האירועים של דיג'יי דתי נעשים בהפרדה מגדרית מלאה. החגיגה הגדולה מתנהלת בצורה מכבדת ושומרת מצוות, בדיוק כפי המקובל בטקסים כהלכה, ומתובל בביטים ומקצבים שתהיו בטוחים שירקידו אתכם כל הערב ועד הלילה במסיבה גדולה, קסומה ונוצצת במיוחד.

בר מצוות

ברגעים המרגשים של כל בר מצווה, לפני ה"מזלטוב" הגדול, ובקריאת הדרשה. הדיג'יי הדתי נמצא שם ברקע ותואם ליצירת אווירה מחשמלת ואנרגטית בדגש על הביחד, הבצוותא ושמחת תורה. הדי'גיי מכין לכם הפקה מלאה שמשדרגת את החתונה ומבדילה אותה מהשאר. דיג'יי מקצוען מביא איתו מגוון רחב של השירים הכי יפים, מרשימת להיטים שאתם ורק אתם בוחרים. בנוסף, הדיג'יי מאפשר לכם להתרגש כל הלילה עם שלל הקדשות, והרבה שמחה שהולכת יד ביד ובתיאום מושלם עם הטקס.

תקליטן מהעשירייה הראשונה

אם אתם תוהים במי לבחור, רצוי שתקליטן שלכם יהיה מקצועי ולא סתם עוד מישהו שבא לנגן. תקליטן דתי לאירועים חייב להיות מנוסה, מכיר ויודע מה קצבי ומהי מוסיקה טובה. איש של עשייה שבא לשמוח בשמחתכם עם ביצוע מעולה וללא רבב.

תקליטן דתי לבר מצווה

בר מצווה הוא אירוע חד פעמי ולאחר כל עליה תורה, הגיעה תורה של המסיבה הגדולה.

דיג’יי דתי בהפרדה יודע לעשות את המעבר מאירוע רשמי לחגיגה שמחה וצוהלת שאפשר להשתחרר בה ובאמת להרגיש שהגבר שלנו הגיע לפורקו.

אפשר לקיים בר מצווה עם רקדנים, במה, בקשות שירים מחברים והמון כיף.

DJHERO

תקליטן דתי לבר מצווה

תקליטן דתי לבר מצווה מכיר את סוג האירועים האלו ויכול להתחבר אליהם בקלות וביעילות. הוא יודע לבחור את השירים המתאימים כולל לשלביו השונים. הרפרטואר ייבחר בשיתוף עם מפיק האירוע. הוא בעל נוכחות וכריזמה ויודע לנהל את החלק המוסיקלי היטב. לוי דיג'ייס עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

תקליטן דתי לבר מצווה – בעל ידע מוסיקלי

תקליטן דתי לבר מצווה מגיע ממקום נכון מאחר והוא מכיר את התחום המוסיקלי הספציפי למגזר לעומק. ברשותו ציוד משובח והוא מכיר את כל הנעימות והשירים המתאימים האהובים על בן המצווה, כמו גם, על חבריו ויתר האורחים. כל משתתף יוכל למצוא את אלו אליהם הוא מתחבר. באירוע כזה יש מספר שלבים. הראשון הוא קבלת הפנים שבו תושמע מוסיקת רקע נעימה. בטקס עצמו ייבחרו שיר נושא אחד לפחות שאהוב ומועדף על החוגג. בעת הסעודה תישמע מוסיקה נעימה ואילו לריקודים יהיה צורך בשירים קצביים וסוחפים. למשמעם יקומו כל החברים לרקוד ולשמוח עם בעלי השמחה. התקליטן יודע להקשיב לרקדנים, ולכן, יכול להוסיף שירים מבוקשים אשר יעצימו את האווירה המחשמלת והאנרגטית. ברשותו מגוון כלי נגינה טכניים המפיקים צלילים נהדרים. בנוסף ישתמש ברימיקס, בקולות רקע וכדומה. כל אלו מוסיפים נפח למוסיקה, יוצרים סאונד היקפי ומעצימים את הצלילים. כך ייזכר האירוע לזמן רב ואף ישמש מודל לחיקוי.

תכנון מוסיקלי ספיציפי

התכנון המוסיקלי ייעשה יחד בעל האירוע אשר יבחר שירים על פי טעמו האישי. המפיקים מכירים את אופי הקהל ויתאימו את המוסיקה אליו, לערכיו ואמונתו. לתקליטן ציוד רב הכולל מחשב, מיקרופונים, מערכות הגברה, גופי תאורה, מחוללי עשן ואפקטים נוספים להעצמה המוסיקלית והווקאלית ואשר יתרמו לחוויה האישית של כל אחד.

דיג'יי בעל ידע וניסיון

לוי דיג'ייס עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצוע עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל לקוח, נוכחות וכריזמה, ניהול מוסיקלי משובח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהפקת וניהול  אירועי מוסיקה לחרדים, דתיים ומסורתיים לאורך שנים. הוא ישרת בשמחה אחרים.

תקליטן חרדי לבר מצווה

תקליטן חרדי לבר מצווה מציע שירותים מוסיקליים מעולים לאירוע. ברשותו רפרטואר משובח המתאים לצרכי ודרישות הקהילה הנ"ל. השירים ייבחרו בשיתוף בעלי השמחה. הם יותאמו לכל שלב וחלק באירוע כולל, כמובן, לשעת הריקודים. לוי דיג'ייס עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע נדרש.

תקליטן חרדי לבר מצווה – בעל נוכחות וכריזמה

תקליטן חרדי לבר מצווה ינהל את האירוע  המוסיקלי היטב. הוא מכיר היטב את ההווי של העדה החרדית, את ערכי חברי הקהילה ואת אמונותיה, מורשתה ואורח חייה ולוקח את כל אלה בחשבון בעת ההכנות. הוא יודע לבחור את השירים והנעימות לכל שלב בו. כך מוסיקה רגועה בעת קבלת הפנים, שירים ייחודיים שייבחרו בעת הטקס, לפני ולאחרי הדרשה, את המוסיקה הנעימה בעת הסעודה ועת הקצבית והאנרגטית בעת הריקודים. המשתתפים המצטרפים למעגלי הריקודים ירקדו למשמע הצלילים הסוחפים וישמחו יחד עם החוגג ובני משפחתו. מדובר על קהל של נשים וגברים המצויים באזורים נפרדים. עם זאת שני הקהלים הללו יתחברו לשירים המושמעים. התקליטן יודע להקשיב לקהל ולהבין לרצונותיו בזמן אמת. ולכן, יכול להוסיף שירים מבוקשים אשר יתרמו לאווירה המחשמלת והאנרגטית. הוא יעשה שימוש בכלי נגינה טכניים המפיקים צלילים נהדרים, ברימיקס, בקולות רקע וכדומה. כל אלו מוסיפים נפח למוסיקה, יוצרים סאונד היקפי ומעצימים את הצלילים. כך ייזכר האירוע לזמן רב.

תכנון מוסיקלי בשיתוף הלקוח

התכנון המוסיקלי ייעשה בשיתוף בעל האירוע אשר יבחר שירים על פי טעמו האישי, אופי הקהל וגוון הדתי שלו. לתקליטן ציוד רב הכולל מחשב, מיקרופונים, מערכות הגברה, גופי תאורה, מחוללי עשן ואפקטים נוספים להעצמה המוסיקלית והווקאלית ואשר יתרמו לחוויה האישית של כל אחד.

דיג'יי מסור וקשוב

לוי דיג'ייס עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצוע עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל לקוח ולכל סיטואציה, נוכחות וכריזמה, ניהול מוסיקלי משובח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, מהפקת וניהול  אירועי מוסיקה לחרדים, דתיים ומסורתיים לאורך שנים. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת שברשותו לטובת אחרים.

דילוג לתוכן