די ג'יי לבת מצווה דתית ילווה את האירוע עם ניהול מוסיקלי משובח. הוא יכין רפרטואר מעולה בשיתוף עם מפיק ובעל האירוע. ייבחרו שירים מתאימים לכל שלב וחלק בו. תוקדש תשומת לב מרבית לצרכי הקהל ולאופיו. לוי דיג'ייס עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.


די ג'יי לבת מצווה דתית


די ג'יי לבת מצווה דתית – מאובזר בציוד הנדרש

די ג'יי לבת מצווה דתית מגיע עם כל הציוד הנדרש לאירוע מורכב כזה. הוא מכיר היטב את ערכי הקהילה, תרבותה והמורשת שלה, ובמיוחד, את ההווי הקשור באירועים פרטיים. לכן, הוא מתחבר בשלמות ובצורה מושלמת לכל אירוע זה או אחר. הוא מכיר אותו ויודע שיש בו מספר שלבים. הראשון הוא קבלת הקהל וכאן ישמיע מוסיקת רקע רגועה. בשלב החשוב של הטקס הוא ינגן את השיר הנבחר על ידי כלת השמחה ו/או בני משפחתה. לאחר מכן תתקיים הסעודה וגם כאן יידרש להשמעת מוסיקה נעימה. שלב הריקודים הוא המאתגר מכולם וכאן יש להתאים שירים קצביים וסוחפים. כאלו אשר יעודדו את המשתתפים לקום על רגליהם ולרקוד עם בני המשפחה המארחים. הוא קשוב לבקשות הקהל ולרצונותיו ויוסיף שירים אהובים וייחודיים. אלו ישדרגו את המוסיקה ויוסיפה לאווירה המחשמלת והאנרגטית. הוא יעשה שימוש בכלי נגינה טכניים המפיקים צלילים נהדרים, ברימיקס, בקולות רקע וכדומה. כל אלו מוסיפים נפח למוסיקה, יוצרים סאונד היקפי ומעצימים את הצלילים.

תכנון מוסיקלי מעולה

התכנון המוסיקלי ייעשה בשיתוף בעלת האירוע אשר תבחר שירים על פי טעמה האישי ושל חבריה ויתר הקהל. לתקליטן ציוד רב הכולל מחשב, מיקרופונים, מערכות הגברה, גופי תאורה, מחוללי עשן ואפקטים נוספים להעצמה המוסיקלית והווקאלית ואשר יתרמו לחוויה האישית של כל אחד.

דיג'יי עם מוסר עבודה גבוה

לוי דיג'ייס עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ ספציפי לכל מצב, נוכחות וכריזמה, ניהול מוסיקלי משובח, זמינות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהפקת וניהול  אירועי מוסיקה לחרדים, דתיים ומסורתיים לאורך שנים. הוא ישמח לשרת אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן