12345

הארועים החזקים בישראל

דיג'יי לאירועים בהפרדה לחתונות

17 שנות
ניסיון

שני תקליטנים
בכל אירוע

מנגנים את כל
סוגי המוזיקה

בחירת מוזיקה
בהתאמה אישית

מחפשים את הדרך הטובה ביותר לחגוג אירוע של פעם בחיים? מייחלים לאירוע שיעיף אתכם למעלה? מחפשים את ה-אדם שיעשה לכל המוזמנים הכי שמח בעולם? התשובה היא פשוטה וקוראים לה תקליטן. לא סתם תקליטן, אלא כזה שמכיר, יודע, ואוהב מוסיקה דתית מושבחת בכל רמ"ח איבריו.

כל אירוע דתי בין אם חרדי או מסורתי מצריך אותנו לחשוב מחוץ לקופסה.

התקליטן שלנו מבין וחי את הקהל. ולא מפסיק עד ששומע "די!"

די'גיי

אתם עומדים בפני אירוע של פעם בחיים, ורוצים להביא אותה בשירים ובפזמונים הכי טובים והכי נשמעים. פשוט צריך לפנות לבנאדם הנכון, כזה שמפזז בנשמה ומתחבר לכל תו נגינה.

די'גיי דתי

האירוע המסורתי או הדתי שלכם הופך להיות מרכז העניינים כאשר מדובר בדיג'יי דתי ילד-טוב-ירושלים שיודע לגרום לנו להזיז את הרגליים. בהשקעה לא גדולה, הוא מגיע בשמחה ועושה טוב על הלב.

האיש בעל אלף האפקטים

בין אם מדובר בצלילים מדליקים, רימיקס, קולות רקע, התאמה אישית לכל אירוע, הדיג'יי שלנו מצויד במחשב ובציוד מקצועי.

כמו שאתם יודעים, אין כמו סאונד היקפי ואיכותי להפוך את האירוע מסתם מסיבה לאירוע בלתי נשכח. עם דיג'יי דתי, גם אתם תוכלו לחוות את הסאונד המושלם עם הדיג'יי הכי מעודכן בעיר.

אירועים בהפרדה

כנהוג אצל המסורתיים ואצל החרדים, כל האירועים של דיג'יי דתי נעשים בהפרדה מגדרית מלאה. החגיגה הגדולה מתנהלת בצורה מכבדת ושומרת מצוות, בדיוק כפי המקובל בטקסים כהלכה, ומתובל בביטים ומקצבים שתהיו בטוחים שירקידו אתכם כל הערב ועד הלילה במסיבה גדולה, קסומה ונוצצת במיוחד.

חתונות

ברגעים המרגשים של כל חתונה, לפני ה"מזלטוב" הגדול, ומתחת לחופה. הדיג'יי הדתי נמצא שם ברקע ותואם ליצירת אווירה מחשמלת ואנרגטית בדגש על הביחד, הבצוותא ושמחת תורה. הדי'גיי מכין לכם הפקה מלאה שמשדרגת את החתונה ומבדילה אותה מהשאר. דיג'יי מקצוען מביא איתו מגוון רחב של השירים הכי יפים, מרשימת להיטים שאתם ורק אתם בוחרים. בנוסף, הדיג'יי מאפשר לכם להתרגש כל הלילה עם שלל הקדשות, והרבה שמחה שהולכת יד ביד ובתיאום מושלם עם הטקס.

תקליטן מהעשירייה הראשונה

אם אתם תוהים במי לבחור, רצוי שתקליטן שלכם יהיה מקצועי ולא סתם עוד מישהו שבא לנגן. תקליטן דתי לאירועים חייב להיות מנוסה, מכיר ויודע מה קצבי ומהי מוסיקה טובה. איש של עשייה שבא לשמוח בשמחתכם עם ביצוע מעולה וללא רבב.

לא סתם עוד חתונה – תקליטן דתי נכנס לתמונה

הלכה למעשה, כשבחרתם בדיג'יי דתי הבאתם אל עצמכם אירוע מא ועד ת. תזכו לחוות את ה-חתונה בצורה שעוד ידברו עליה רבות, פלוס הרבה כבוד לכל הנוכחים, חיוכים, חום ואהבת אדם.

בין אם אתם מתכננים אירוע צנוע באווירה חגיגית וססגונית או משהו, לדיג'יי הדתי יש את התשובה בשבילכם.

DJHERO
דילוג לתוכן